HAKKIMIZDA

Firmamız 1995 yılında faaliyetlerine başlamış olup günümüzde de aynı titizlik ve özenle, çağa ayak uydurarak, her geçen gün kendini daha da çok geliştiren kadrosuyla hizmet sunmaktadır. Firmamız yılların kattığı tecrübe ve güvenle insan sağlığının korunması için gerekli olan ürünlerin ithalatını ve satışını yapmaktadır...

Vizyon; Beyindeki radarın, yürekteki gözün sağladığı bir görüş yeteneğidir. Vizyon, geleceğin gerçekliğini yakalama arzusu ve iradesidir. Vizyon ne ham hayaldir, ne de gerçekleşmeyecek bir düş. Vizyon, mevcudu çok iyi analiz etmek, potansiyeli hissetmek ve geleceği görmek demektir.Vizyonumuz, Sahip olduğu gücün bilinci ile teknik kapasite, insan ve bilgiye yatırım yaparak; kaliteden ödün vermeden müşterilerine hızlı, ekonomikve kaliteli çözümler sunan, sektöründe tercih edilen bir firma olmaktır.

Misyonumuz; Bugün olduğu gibi gelecekte de müşterilerimizin beklentilerini bize olan güven ve destekle aşmak ve istikrarlı büyümektir. Her türlü kalitesizlik maliyetinin israf olduğu bilinciyle dürüst saygılı ve vazgeçilmez olmaktır.